O firmie

Jako firma zamówienia dla bardzo zróżnicowanej grupy klientów, staramy się sukcesywnie poszerzać naszą ofertę. Stale podnosimy jakość świadczonych przez nas usług, aby każdy, nawet najbardziej wymagający klient był w pełni zadowolony. Nie uznajemy kompromisów, dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość oferowanych produktów i usług. Naszym wielkim atutem jest wykwalifikowana i zaangażowana kadra pracownicza, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym do zrealizowania zamówieniom. Jako firma o uznanej marce dbamy o każdego klienta, indywidualnie traktując każde zlecenie i zawsze dotrzymując ustalonych wcześniej terminów.Działania nasze polegają na realizacji zamówień od klientów indywidualnych i firm w zakresie zakupu i/lub montażu drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych, okien i bram. Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach. W przypadku zakupu towaru i usługi montażu zawsze przyjeżdżamy do klienta. Zapewniamy informację i porady przez telefon oraz na łamach strony internetowej. Konsultacje, doradztwo i kosztorysy są bezpłatne.

 

 

02-776 Warszawa
Ul. Malinowskiego 5

Tel.kom. +48 505-108-026
Tel. +48 22 226-32-44
Fax +48 22 302 80 46

biuro@aabstudio.pl

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "AAB STUDIO Agnieszka Aleksiejuk " z siedzibą w 02-776 Warszawa ul. Malinowskiego 5. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

(C) 2020-2023 AAB Studio - Drzwi wewnętrzne, dźwiękoszczelne, akustyczne, przeciwpożarowe Warszawa Ursynów. Montaż drzwi.

Strony internetowe Bielsko